Party: CODĀ: SAMUEL KERRIDGE + SOURCE DIRECT

> >

Party: CODĀ: SAMUEL KERRIDGE + SOURCE DIRECT

Pasitikdami tikrąjį šaltąjį sezoną savo pajėgas sujungė du savo sričių subtiliausieji – Eternia Music ir Didžiųjų Agregatų Inžinieriai. Šių tamsaus skambesio ambasadorių projektas „Codā“ ieškos techno ir dramenbeiso skambesio naujovių bei pagerbs praeities novatorius. Renginyje bus pristatomas ribas tarp techno ir garso dizaino trinančio Samuel Kerridge gyvas pasirodymas bei projektas „Source Direct“, į ankstyvojo dramenbeiso skambesį įnešęs tamsesnių ambientinių elementų.

----- A Salė

SAMUEL KERRIDGE Live (Downwards, Contort / DE)
http://bit.ly/SamuelKerridgeSC

ROOKAS (DAI)
http://bit.ly/RookasSC

INNER (DAI)
http://bit.ly/InnerSC

HILDÅ x ILIUS (Unheimliche)
http://bit.ly/HildaTumblr / http://bit.ly/HveR6j

VJ SU~Y

----- AA Salė

SOURCE DIRECT (Metalheadz, Nonplus / UK)
http://bit.ly/SourceDirectSC

INTAKZ (Eternia Music)
http://bit.ly/IntakzSC

RHODOPSIN (Eternia Music)
http://bit.ly/RhodopsinSC

HATHOR (Eternia Music)
http://bit.ly/HathorSC

ZONTEEQUE
http://bit.ly/ZonteequeSC

-----

Apie SAMUEL KERRIDGE:
Samuel Kerridge vėlyvais 2012 metais įrašų leidykloje „Horizontal Ground“ išleido debiutinį singlą ir nuo tada intensyviai bei griežta kūryba pradėjo laužyti nusistovėjusias taisykles bei trinti ribas tarp garso dizaino bei techno muzikos. Jo darbai neliko nepastebėti ir neužilgo Regis savo leidykloje „Downwards“ išleido kelis singlus bei debiutinį albumą, o James Ruskin savo leidykloje „Blueprint“ išleido dar vieną Samuel Kerridge singlą. Atlikėjo ir jo žmonos valdoma renginių serija Berlyne pavadinimu „Contort“ įsitvirtino tarp svarbiausių miesto renginių, o 2015 metais įkurtame leible tuo pačiu pavadinimu Samuel pradėjo leisti daugiau savo ir kitų atlikėjų muzikos. Sausio mėnesį „Downwards“ išleis trečiąjį atlikėjo albumą, kuris debiutavo kaip gyvas pasirodymas „Berlin Atonal“ festivalyje. Šiame reginyje, kaip jam ir būdinga, Samuel pristatys ribų nepaisantį pasirodymą.

Apie SOURCE DIRECT:
„Source Direct“, kurį įkūrė Jim Baker ir Phill Aslett, pirmuosius savo kūrinius išleido gūdžiais 1994-aisiais. Nors dabar šio projekto skambesys lyginamas su LTJ Bukem bei kitų „Metalheadz“ ar „Razor Edge“ leiblų atlikėjų, reikia pabrėžti, kad kai „Source Direct“ pradėjo kurti, tokio skambesio nebuvo – būtent jie jį ir sukūrė. Ilgesniam laikui pritilęs projektas, kuriuo dabar rūpinasi tik Jim Baker, šiemet perleido savo kūrinius ir šviežius jų remiksus leible „Nonplus“, o „Coda“ lankytojai galės pasidžiaugti vienu iš retai pasitaikančių „Source Direct“ DJ setų.

Apie DAI:
http://www.dai.lt/
https://www.facebook.com/dai.lt/

Apie ETERNIA MUSIC:
https://soundcloud.com/eternia-music
https://www.facebook.com/thisiseternia

-----

Bilieto kaina – 8 €.

-----

Kultūros baras Kablys, Kauno g. 5, Vilnius, LT.
Renginio pradžia - 22.00.
N-18.